Portmanto

Evimizde dağınıklığı gidermek ve daha güzel bir görüntü oluşturmak için tasarlananmobilyalardan biri de portmantodur. Genellikle yaşam alanlarımızın giriş kısımlarında yer verdiğimiz portmantolar; ayakkabılarınızı, şemsiyelerinizi, kabanlarınızı koyabileceğiniz; tüm bu eşyalarınızın düzenini sağlayan en önemli ürünlerden biridir. Evinizin giriş genişliği ve evinizin bütünüyle uyumu, portmanto seçiminizde dikkat etmeniz gereken bir unsurdur.

Boy, genişlik, derinlik ve renk uyumunun yanı sıra portmantonuzun aynalı veya aynasız olması da sizlerin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda önemlidir. Tüm ayakkabı ve kabanlarınızı sığdırabileceğiniz büyük bir depolama alanı, aynı zamanda da şık bir ayna olarak portmantolarınızı kullanabilirsiniz.

Satın aldığınız portmantolar sizin istediğiniz ebatta olmayabilir ya da modelini beğenmeyebilirsiniz. Bu aşamada tam ölçülü ve zevkinize göre portmanto ihtiyacınıza karar verdikten sonra, bizleri her zaman arayabilirsiniz. Hakan Mutfak olarak kaliteli ürün anlayışımız ile sizlere yardımcı olmaktan, mutluluk duyarız.

Portmanto 1
Portmanto 2
Portmanto 3
Portmanto 4
Portmanto 5
Portmanto 6
Portmanto 7
Portmanto 8
Portmanto 9
Portmanto 10
Portmanto 11
Portmanto 12
Portmanto 13
Portmanto 14
Portmanto 15
Portmanto 16
Portmanto 17